بانکداری متمرکز

سامانه بانکداری ثمین به منظور پاسخ‌گویی به نیازهای بانک‌ها و تسهیل عملیات بانکی و با پوشش کامل فرایندهای بانکی منطبق بر دستورالعمل‌های بانک مرکزی و قوانین اسلامی، پیاده‌سازی شده است. سامانه بانکداری ثمین، یک سامانه چند ارزی و فرا شعبه‌ای و Multi Tenant می‌باشد. این سيستم از زیرسیستم‌های متفاوتي از قبیل زيرسيستم حسابداري، مشتريان، تسهيلات و سپرده تشکیل‌ شده است که در کنار هم بخش عمده‌ای از فرایندهای مورد نیاز صنعت بانکی را پوشش می‌دهند.

معرفی CoreBanking: به‌طورکلی این سامانه کلیه محصولات، خدمات بانکی، عملیات راهبری و مدیریت آن‌ها را از طریق دسترسی به پایگاه داده‌های مشترک و متمرکز در قالب یک سیستم ارائه می‌کند که انعطاف‌پذیری این سیستم و مشتری محوری از ویژگی‌های مهم آن است. بدون ایجاد یک بانک اطلاعاتی متمرکز و یکپارچه، خدمات بانکداری الکترونیک به‌صورت جزیره‌ای و غیرهمسان خواهد بود. در اجرای یک سیستم متمرکز بانکی، مدولار و مبتنی بر تکنولوژی‌های نوین نرم‌افزاری مبتنی بر کامپوننت عملیات تجمیع با تکنولوژی‌های قدیمی بانک را میسر می‌نماید.

سایر بخشهای این سامانه شامل: وثایق، چک بین بانکی، چک ها و حواله شعب، ساتنا و پایا، چند ارزی، خزانه‌داری و چند مستاجری می‌باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *