• Info@SaminRay.Com
  • 88866172 021

بلاک چین چیست؟

بلاک چین که در حال حاضر با رمزارزهای دیجیتال به خصوص بیت کوین و اتریوم به شهرت رسیده‌اند به سرعت در حال همه‌گیر شدن هستند پس برای آشنایی با این مفهوم باید با چند کلمه پرکاربرد آشنایی داشته باشیم.

ادامه
 

تاثیر جام جهانی قطر بر پامپ فن توکن ها

جام جهانی فوتبال، یکی از بزرگترین رویدادهای ورزشی جهان که امسال به میزبانی قطر برگزار می شود. جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گران ترین جام جهانی فوتبال در تاریخ است. این جام جهانی رنگ و بوی خاصی دارد در این جام جهانی صحبت از بازار کریپتوکارنسی مطرح می باشد.

ادامه
 

بومی سازی فناوری‌های نوین در بخش بانکی و پرداخت کلید خورد

با امضای توافق نامه رسمی میان شرکت توسن تکنو و دانشگاه صنعتی امیرکبیر بومی سازی فناوری‌های نوین به ویژه هوش مصنوعی در راهکارهای بانکی و پرداخت کلید خورد.

ادامه
 

بارگذاری پول نو در دستگاه‌های خودپرداز آغاز شد

بارگذاری پول نو در دستگاه‌های خودپرداز در آستانه ایام نوروز از امروز آغاز شده و شهروندان برای دریافت اسکناس نو ۵ و ۱۰ هزار تومانی و ایران چک ۵۰ هزار تومانی می‌توانند از خودپردازهای بانکی استفاده کنند.

ادامه
 

سرویس برداشت مستقیم راهکار تقویت کسب و کارهای نوپا

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: بانک مرکزی با راه اندازی سرویس برداشت مستقیم اقدام بزرگی برای تقویت اکوسیستم کسب و کارهای نوپا انجام داد که هم اکنون در ۱۸ بانک عملیاتی شده است.

ادامه
 

افزایش سقف برداشت از خودپرداز در تمامی بانک‌ها اجرایی شد

سقف برداشت پول با بروزرسانی سیستم خودپردازها از صبح امروز در تمامی بانک‌ها از ۲۰۰ به ۵۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرد.

ادامه
 

سقف کارت به کارت در اپلیکیشن‌های موبایلی یک میلیون تومان

طبق الزامات بانک مرکزی، سقف انتقال وجه روزانه کارت به کارت در اپلیکیشن‌های موبایلی یک میلیون تومان و انجام انتقال وجه با مبالغ بالاتر تخلف به شمار می‌رود و بانک مرکزی در حال ساماندهی این موضوع است.

ادامه
 

سرویس برداشت مستقیم در بیشتر بانک‌ها اجرایی شد

معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی گفت: سرویس دایرکت دبیت یا برداشت مستقیم از راهکارهای توسعه کسب‌ و کارهای نوپا به شمار می‌رود و این سرویس در بسیاری از بانک‌های کشور اجرایی شده است.

ادامه
 

قطع همکاری همراه اول با جیرینگ صحت ندارد

مدیرعامل شرکت جیرینگ مسئله قطع همکاری همراه اول و جیرینگ را در پی موضوع حذف برند جیرینگ از سرویس USSD شرکت آسان پرداخت تکذیب کرد و اعلام کرد برای رفع مشکل با آسان پرداخت مذاکره می‌شود.

ادامه
 

ساعت کاری ساتنا و پایا در آخرین روزهای سال مشخص شد

بانک مرکزی ساعات کاری ساتنا (سامانه تسویه ناخالص آتی) و پایا (سامانه پایاپای الکترونیکی) را برای آخرین روزهای سال ۹۷ و تعطیلات رسمی اول تا چهارم فروردین ماه ۹۸ اعلام و به شبکه بانکی ابلاغ کرد.

ادامه